Budzowska Fiutowski i Partnerzy - Radcowie Prawni

Wybór językapl en de fr

Zobacz stronę Pomoc Prawna »

O nas

spacing

W ramach pierwszej specjalizacji na bieżąco wspomagamy Państwa działalność zawodową: umowy, negocjacje, opinie, procesy sądowe – wszystko to, co sprawia, że w biznesie, jako członkowie władz spółek lub indywidualni przedsiębiorcy, macie Państwo poczucie bezpieczeństwa prawnego i pewności działania. Jako zaufany partner, w razie potrzeby, pomagamy Państwu także w życiu osobistym - m.in. w prywatnych inwestycjach, sprawach związanych z prawem spadkowym czy nieruchomościami.
Drugą specjalizacją są sprawy odszkodowawcze. Dla naszych Klientów uzyskujemy odszkodowania, zadośćuczynienia i renty w przypadku błędów medycznych, wypadków lotniczych i komunikacyjnych, a także w innych sytuacjach, z którymi łączy się obowiązek wypłaty godziwej rekompensaty.
Obie domeny naszej praktyki łączy nie tylko doświadczenie procesowe - sala sądowa jest miejscem, gdzie umiemy się odnaleźć, z korzyścią dla Państwa. My wiemy też, że angażując prawnika, chcecie Państwo spać spokojnie. Więc zajmujemy się Państwa sprawami jak własnymi.
Świadczymy usługi w języku polskim, angielskim i niemieckim.


Kancelaria ma siedzibę w Krakowie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu informacyjnego o kancelarii: VIDEO