Anna Kamińska

W roku 2007 ukończyłam Wydział Finansów Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, na kierunku Finanse i Bankowość, w zakresie Bankowości, uzyskując tytuł licencjata. W roku 2011 ukończyłam Wydział Ekonomii i Finansów Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach na kierunku Ekonomia w specjalności Rachunkowość, uzyskując tytuł magistra.

Moje skromne doświadczenie z dziedziną prawa zaczęło się w 2010 roku i obejmowało zakres postępowania egzekucyjnego w postępowaniu cywilnym. Do zespołu Kancelarii BFP dołączyłam w 2016 roku w charakterze asystentki prawników. Czy to długo? Jak na pracę to może krótki staż, ale myślę, że wystarczający, żeby móc powiedzieć, że praca w tym miejscu daje mi dużo satysfakcji a ludzie wokół mnie sprawiają, że z radością do tego miejsca przychodzę.

Jako dziecko należałam do zespołu tanecznego " Kaprys" i ten taneczny feeling trwa do dzisiaj. Kilka lat temu zakochałam się w salsie cubana i ta miłość nadal kwitnie. Każdą wolną chwilę spędzam na parkiecie oddając się rytmom latino. Dla mnie to fantastyczny czas na ładowanie emocjonalnych baterii, reset i aktywny odpoczynek. Na codzień uczęszczam na zajęcia fitness. Bardzo lubię siatkówkę, ale to już z pozycji kanapy.