Paulina Miśkowiec-Pawłowicz

Do zespołu Kancelarii BFP dołączyłam w roku 2014 i objęłam stanowisko asystentki partnerów, a zdobyte wcześniej doświadczenie i kwalifikacje zawodowe ukierunkowały mój rozwój osobisty w Kancelarii.

Zakres moich obowiązków obejmuje w szczególności tematykę Ochrony Danych Osobowych, której ewolucja na przestrzeni ostatnich lat należy do szerokiego kręgu moich zainteresowań. Koordynuję wszelkie działania zmierzające do zgodnego z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – poprawnego i bezpiecznego przetwarzania danych osobowych w Kancelarii. Jako uczestnik licznych szkoleń, kursów, wykładów kierunkowych poświęconych problematyce ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji wciąż zdobywam, rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje w tej dziedzinie.

Od początku swojej pracy wspieram także zespół partnerów w obszarze szeroko pojętego marketingu - nie tylko prawniczego - kreując, wdrażając i realizując wszelkie dozwolone w środowisku prawniczym działania promocyjne. Motywem tych działań jest zawsze przemyślana strategia, oparta nie tylko na solidnym fundamencie wiedzy i doświadczenia, ale także na pomysłowości i kreatywności, które definiują moją osobowość.

Prywatnie jednak „idę na żywioł”. Jestem miłośniczką samotnych wypraw górskich zimową porą, latem- żeglarstwa, a przez cały rok zdrowego stylu życia. Trenuję Aerobox, biegam, pływam, podnoszę ciężary, jeżdżę na rowerze.

Nie należę do pokolenia wychowanego w świecie cyfrowym - gram na fortepianie, a muzyki słucham klasycznej :)