Jesteśmy

aktywnym doradcą – nie czekamy, aż pojawią się problemy – przewidujemy ryzyka i wspólnie z klientem im zapobiegamy.

Od lat, jako stały partner, pracujemy m.in. dla największych polskich banków prowadząc procesy sądowe związane z zarządzaniem nieruchomościami i instrumentami finansowymi. Świadczymy pomoc prawną dla szeregu spółek w zakresie procesów inwestycyjnych, komercjalizacji powierzchni i umów takich jak franchising.

Nasza kancelaria jest jedną z pierwszych na polskim rynku, jaka zaczęła się specjalizować w sprawach odszkodowań, w szczególności z tytułu błędów medycznych. Walczymy o odszkodowania dla klientów od 20 lat!

To daje nam przewagę doświadczenia nad konkurencją i pewność, że realnie potrafimy ocenić szanse na wygraną.

Mamy na koncie rekordowe zadośćuczynienie za błąd medyczny! Wiemy nie tylko, jak zainicjować proces sądowy, ale też jak go prowadzić, aby uzyskać dla naszego klienta korzystny wyrok i wysokie odszkodowanie za błąd medyczny.

Organizacje partnerskie

EUROJURIS INTERNATIONAL

Od 2003 roku współpracujemy z EUROJURIS INTERNATIONAL - wiodącą europejską organizację zrzeszającą około 600 kancelarii, której celem jest zapewnienie Klientom pomocy prawnej za granicami kraju ich siedziby lub miejsca zamieszkania. Kancelaria posiada status członka korespondenta organizacji Eurojuris International.

logo5.jpg

PEOPIL

Mec. Jolanta Budzowska jest od 2009 roku członkiem Zarządu reprezentującym polskich prawników w europejskiej organizacji PEOPIL – Pan-European Organisation of Personal Injury Lawyers z siedzibą w Birmingham w Anglii. Organizacja ta zrzesza prawników specjalizujących się sprawach dotyczących uszkodzeń ciała lub rozstroju zdrowia.

logo6.jpg

APIL

Mec. Jolanta Budzowska będąc od 2014 roku członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia The Association of Personal Injury Lawyers * (APIL) z siedzibą w Nottingham nieustannie promuje i rozwija wiedzę z zakresu szeroko rozumianego prawa odszkodowawczego na rzecz osób poszkodowanych.

5aaa3351c3763logo7.jpg

IETL- IDEC

W listopadzie 2016 roku Mecenas Jolanta Budzowska została przyjęta w poczet prawników zrzeszanych przez IDEC – Institute for European Traffic Law z siedzibą w Luksemburgu. IDEC został utworzony w 2003 roku i swoje działania skupia wokół rozpowszechniania wiedzy dotyczącej prawa ubezpieczeń, regulacji odnoszących się do określania podmiotów ponoszących odpowiedzialność cywilną za skutki zdarzeń oraz generalnie ujętego prawa o ruchu drogowym.

IDEC.jpg

Pro Bono

Prowadzimy nieodpłatną działalność dla dobra publicznego, zarówno w zakresie świadczonych usług prawniczych, jak również wspierając różnego rodzaju inicjatywy kulturalne oraz związane z ochroną zdrowia.

Fundacja Jaśka Meli
„Poza horyzonty”

logo1.jpg

Fundacja Między
Niebem a Ziemią

logo2.jpg

Fundacja Poland
Business Run

logo3.jpg

Społeczne Towarzystwo
Oświatowe Koło
Terenowe nr 64
w Krakowie

logo4.jpg

Fundacja Pokonaj Chłoniaka

pokonaj_chloniaka_ot.png