20 listopada 2023

II Forum Prawno-Ekonomiczne w Częstochowie

Tegoroczne Forum zostało poświęcone tematyce prawa medycznego, a do udziału w nim zaproszono także mec. Karolinę Kolary.

26 października 2023

Wystąpienie mec. Michała Krzanowskiego na konferencji Outer Temple Chambers

Dnia 19 października 2023 r. w Londynie, kancelaria Outer Temple Chambers zorganizowała konferencję prawniczą, skierowaną głównie do prawników brytyjskich, a poświęconą w szczególności sprawom błędów medycznych oraz prawu lotniczemu.

17 października 2023

Konferencja EUROJURIS INTERNATIONAL – RZYM 2023

W dniach 12 – 14 października 2023 r. Anna Miśtal-Kluś, radca prawny i partner kancelarii Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni wzięła udział w corocznej konferencji międzynarodowej organizacji prawników EUROJURIS INTERNATIONAL w Rzymie.

22 czerwca 2023

Mec. Jolanta Budzowska oraz Kancelaria BFP wyróżnione tytułem lidera w dziedzinie „prawo medyczne i farmaceutyczne” w opublikowanym właśnie 21 Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej!

O zwycięstwie decydowało uznanie środowiska prawniczego, pozycja w międzynarodowych rankingach jak również opinie ekspertów, dyrektorów departamentów przedsiębiorstw i specjalistów od rynków kapitałowych. A nad wszystkim czuwała redakcyjna kapituła, która weryfikowała przesłane zgłoszenia pod okiem zewnętrznego audytora.

03 kwietnia 2023

Izabela z Pszczyny - materiał niemieckiej telewizji RBB

Niemiecka stacja RBB wyemitowała reportaż o restrykcyjnych przepisach antyaborcyjnych w Polsce i ich konsekwencjach, takich jak śmierć Izabeli z Pszczyny.

07 grudnia 2022

Wystąpienie mec. Michała Krzanowskiego na konferencji APIL w Londynie

Dnia 1 grudnia 2022 r. odbyła się coroczna konferencja organizacji APIL poświęcona tematyce dochodzenia odszkodowań za obrażenia poniesione w wypadkach za granicą. W jej trakcie grono doświadczonych prelegentów przedstawiło najnowsze doniesienia w zakresie roszczeń transgranicznych i międzynarodowych.

05 grudnia 2022

11. Kongres Prawa Medycznego już za nami!

W dniach 1-2 grudnia odbyła się w Krakowie kolejna, już 11. edycja Kongresu Prawa Medycznego, który od pierwszej edycji współorganizuje mec. Jolanta Budzowska jako członkini Rady Programowej.

09 listopada 2022

Moot Court Kraków 2022r. - znamy juz zwycięzców!

W niedzielę 06 listopada 2022r. w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych odbył się finał projektu Moot Court Kraków 2022 organizowanego przez Stowarzyszenie Twój Wybór. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych. Projekt został sfinansowany przez miasto Kraków i wykonany na jego zlecenie.
 

22 czerwca 2022

Kancelaria BFP znów w ścisłej czołówce Rankingu Kancelarii Prawniczych 2022 Rzeczpospolitej

Kancelaria Budzowska Fiutowski i Partnerzy znalazła się w TOP 4 rekomendowanych kancelarii w dziedzinie „Prawo medyczne i farmaceutyczne”, a mec. Jolanta Budzowska uzyskała rekomendację indywidualną w zakresie prawa medycznego i farmaceutycznego w ogłoszonym właśnie 20 Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolita!


31 marca 2022

Młodzi prawnicy BFP na konferencji w Madrycie!

W dniach 24-25 marca 2022 r. w Madrycie odbyła się konferencja grupy Young Lawyers organizacji Pan-European Organisation of Personal Injury Lawyers (PEOPIL). Young Lawyers Group corocznie organizuje konferencję, która umożliwia młodym prawnikom nawiązanie kontaktu z pozostałymi członkami organizacji.